Ви є тут

Дорогі ветерани й учасники війни!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення в Україні та Днем Перемоги!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар II Світової війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав день довгоочікуваної перемоги.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні.

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, а також жителів міста із Перемогою, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого, мирного життя. Божого благословіння та нових звершень в ім’я нашої держави.

З ПОВАГОЮ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                                                        СВІТЛАНА УСИК