Ви є тут

міськвиконком інформує

За результатами звіту про виконання міського бюджету м.Сарни за 2017 рік станом на 01.01.2018 року сформувався вільний залишок коштів в розмірі 34,8 млн.грн., які депутати міської ради рішенням сесії від 15.02.2018 року спрямували на реалізацію прийнятих на 2018 рік місцевих програм розвитку міста.

Вільний залишок був сформований із перевиконання дохідної частини міського бюджету за 2017 рік в розмірі 14,5 млн.грн. та 20,3 млн.грн. за рахунок коштів, які були передбачені на будівництво об’єктів у 2017 році, однак не були реалізовані по різних причинах, основна з яких не відповідність учасників торгів умовам тендеру. Зокрема це будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вул.Белгородська-Технічна, будівництво мереж зовнішнього електропостачання нових масивів, капітальний ремонт тротуару вул.Белгородська та капітальні ремонти доріг вул.Технічна, Соборна, Толстого, Грушевського, Набережна. Тому ці невикористані кошти залишились на рахунках міської ради та будуть використані у 2018 році.

Станом на 05 травня 2018 року вже завершені відкриті торги по будівництву зовнішнього електропостачання нового масиву (р-н с.Сарни), капітальному ремонту тротуару вул.Белгородська (від «Оксамиту» до кільця на вул.Варшавська), та капітальному ремонту дороги по вул.Технічна, де за декілька днів розпочнуться роботи, а по будівництву світлофорного об’єкта на перехресті вул.Белгородська-Технічна роботи знаходяться на стадії завершення.

Проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту доріг по вул.Соборна, Толстого, Набережна, Короленка (в межах Белгородська-Матросова), Кн.Ольги (в межах Белгородська-Матросова) проходить державну експертизу, після чого будуть оголошені та проведені відкриті торги по визначенню виконавця робіт.

Крім вищезазначених об’єктів міська рада замовила виготовлення документації по капітальному ремонту доріг по вул.Некрасова, Матросова, Миру (в межах Суворова-Боровця), Шевченка.

Роботи по поточному ремонту вулиць продовжуються.