Ви є тут

"Тиждень безпеки дитини" 

З метою поглиблення знань дітей та набуття ними практичних навичок з питань охорони здоров'я та норм поведінки під час надзвичайних ситуацій в ДНЗ. В дошкільному навчальному закладі №1 “Дзвіночок” у період з 23.04.2018 року по 27.04.2018 року був проведений "Тиждень безпеки дитини". 

Під час проведення Тижня безпеки вихователі, музичний керівник, фізичний інструктор проводили з дітьми тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки в довкіллі.

24.04.18 на розвагу-квест «У пошуках дорожніх знаків» до вихованців старшої групи «Капітошка» в ДНЗ №1 прибув екіпаж сарненських патрульних на поліцейській машині.Під час зустрічі з поліцейськими діти пригадали правила безпеки дорожнього руху , безпесередньо стали його учасниками, змогли побувати в салоні поліцейської машини і реально відчути себе поліцейськими. Радощам дітлахів не було меж, та й самі патрульні зізналися, що отримали купу позитивних емоцій від спілкування з дітьми.

Не менш змістовною і емоційною була зустріч малечі ДНЗ з вихованцями підліткового клубу «Юність» , з учнями екологічного клубу «Паросток» Сарненської гімназії ,та учнями Сарненській ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

В кожній групі дошкільного закладу оформлено куточки «Безпека дитини», підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини».

З батьками вихованців ІІ молодшої групи «Метелики» проведено вечір відпочинку «Щасливе дитинство» щодо виявлення знань батьків про безпеку життєдіяльності дітей.